loadingimg

Wczytuję dane...

Bestsellery

Latające lampiony -I LOVE U model PF-209
Cena:0,50 PLN*
*z podatkiem VAT
Latające lampiony - model PF-119 red
Cena:0,50 PLN*
*z podatkiem VAT
Latające lampiony - MŁODA PARA model PF-208
Cena:0,50 PLN*
*z podatkiem VAT
Licznik rowerowy XXL 12 miesięcy gwarancji
Cena:34,00 PLN*
*z podatkiem VAT
Latające lampiony - model PF-119w
Cena:0,50 PLN*
*z podatkiem VAT

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
 
 

Szukane słowa

poprzedni powrót do poprzedniej strony następny

STEP AEROBIC stepper do aerobiku 2 STOPNIOWY W4141

Welfit
Produkt dostępny!
1 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 3 dni

Producent: Welfit

Model: w4141

KUP TERAZ!
Cena:57,00 PLN*
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu

produkt W4141
 
 
 
 
AEROBIC STEP
FITNESS STEPER
 
 
 
 
 
2 POZIOMY TRUDNOŚCI
BEZPIECZEŃSTWO - DOBRA PRZYCZEPNOŚĆ DO PODŁOŻA I NA STOPNIU
 
 benchstep, bench-aerobic, low-impact bench, step-tralning,  step heart
 
 
 
 
 
Step aerobic to zestaw ćwiczeń, polegających na wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia o regulowanej wysokości. Nie są to jednak zwykłe ćwiczenia na nogi, gdyż robi się je w połączeniu w układy choreograficzne. Szacowane jest, że przy użyciu schodka w takt muzyki można wykonać ok. 2500 ćwiczeń.

Step aerobic ma na celu spalenie tłuszczyku osiadłego głównie na pośladkach oraz udach. Ma też zwiększać wytrzymałość organizmu, wzmocnić mięśnie oraz poprawić koordynację ruchową, a przede wszystkim osoba ma się przy tego typu ćwiczeniach zrelaksować i dobrze bawić. bO STEP AEROBIC TO PRZEDE WSZYSTKIM DOBRA ZABAWA, która przynosi szybkie efekty i daje dużo frajdy.

Step aerobic skierowany jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku, którzy nie mają problemów ze stawami oraz kręgosłupem. Step aerobic mogą wykonywać zarówno osoby chcące spalić kalorie, jak i osoby szczupłe. Oczywiście spalanie kalorii zależy od intensywności i długości treningu, oraz systematyczności.
 
 Trening na stepie należy do ćwiczeń aerobowych (kardio), które przyspieszają oddech i bicie serca, wskutek czego do mięśni i narządów dociera więcej utlenionej krwi. Ćwiczenia te wpływają pozytywnie na układ krwionośny poprzez poprawienie wydolności krążeniowo-oddechowej organizmu oraz uelastycznienie naczyń krwionośnych. Ponadto służą wzmocnieniu mięśnia sercowego i obniżeniu poziom tłuszczu we krwi. Przed rozpoczęciem ćwiczeń, zawsze należy skonsultować się ze swoim lekarzem. Osoby o niewielkim stopniu zaawansowania powinny zacząć ćwiczenia na 2 najniższych stopniach, po dłuższych treningach idealne będzie wykonywanie ćwiczeń na stopniu 3.
 
 
 
 
DANE TECHNICZNE:
PRODUKT NOWY
materiał PVC - solidny, utwardzany plastik bardzo dobrej jakości
step pakowany w oryginalny karton
waga około 2,5 kg
max. obciążenie 200kg
 
ANTYPOŚLIZGOWE PODKŁADKI - NÓŻKI GUMOWE
PERFOROWANA, ANTYPOŚLIZGOWA POWIERZCHNIA
kolor: czarno-szary
 
 
WYMIARY stopni:
68 x 28 x 10 cm
                x 15 cm
               
 
 

 

 

 

Podstawowe kroki step aerobicu:

1) step touch – krok w prawo, krok w lewo (krok odstawno-dostawny w bok) (1-2).
2) double step touch – dwa kroki dostawne w bok w jedną stronę (1-4).
3) V-step – prawa noga w przód po skosie na prawo, lewa noga w przód po skosie na lewo (stajemy na piętach), wracamy prawą nogą do pozycji wyjściowej, na palce, lewa do pozycji wyjściowej, poruszamy się po literce V. (1-4).
4) A-step – krok po V w tył, przypomina literkę A.
5) heel back (z ang. pięta tył) – prawa pięta do prawego pośladka, lewa do lewego; na prawą stronę: prawa noga krok w prawo, lewa pięta do lewego pośladka, na lewą: lewa noga w bok w lewo, prawa pięta do prawego pośladka. Nie przekraczamy kąta prostego w zgięciu kolana między podudziem a udem.
6) step out – ręce złożone z tyłu, na prawo: prawa noga krok w prawo, lewa noga akcent palcami na podłogę, na lewo: lewa noga krok w lewo, prawa palcami akcent na podłogę. Można dodać ręce, w górę.
7) cha cha mambo – na prawo: dwa drobniutkie kroczki jak tańcu w cha cha w prawo, lewą nogą krok w przód, przed prawą nogę, na lewo: dwa drobniutkie kroczki w lewo, prawa stopa kroczek przed lewą stopę.
8) pivot – krok prawą stopą przed lewą, na 2 akcent (skręt biodrami), powrót na 3, noga wraca na miejsce, akcent na 4; na lewą nogę odwrotnie.
9) knee up – na prawo: prawą nogą krok w prawo w bok (ręce w przód), lewa noga: podniesienie nogi zgiętej w kolanie do góry (stąd knee up-kolano w górę), ręce podczas podnoszenia kolana łokciami do tyłu.
10) grapevine – krok skrzyżny, krok w bok, skrzyżować nogę z tyłu, krok w bok i dołączyć nogę do nogi. (1-4).
Większość z tych kroków można wykonać po literce L (L-step), po kwadracie, można wykonać półobrót i zygzak.